Ocenenia

Laureáti Identifikačného kódu Slovenska za všetky ročníky.

2007

1. Činovský Martin (výtvarné umenia)
2.  Hammel Pavol (hudba)
3.  Kellenberger Martin (výtvarné umenia)
4.  Kráľovičová Mária (divadlo / film)
5.  Krivoš Rudolf (výtvarné umenia)
6.  Laluha Milan (výtvarné umenia)
7.  Michalica Peter (hudba)
8.  Palová Zora (výtvarné umenia)
9.  Pataki Klára (výtvarné umenia)
10. Púček Ever (výtvarné umenia)
11. Rappensbergerová Naďa (výtvarné umenia)
12. Studený Michal (výtvarné umenia)
13. Vojtášek Alexej (výtvarné umenia)
14.  Zimka Ondrej (výtvarné umenia)

2008

1. Jakabčic Matúš (hudba)
2. Jurkovič Miloš
(hudba)
3. Lajda Stanislav
(výtvarné umenia)
4. Lipa Peter
(hudba)
5. Ondreička Karol
(výtvarné umenia)
6. Polakovič Dušan
(výtvarné umenia)
7. Prekop Miloš
(výtvarné umenia)
8. Roller Peter
(výtvarné umenia)
9. Snopek Ladislav
(výtvarné umenia)
10. Sušienka Jozef
(výtvarné umenia)
11. Uhel Jaroslav
(výtvarné umenia)
12. Vavrová Ivonne
(divadlo / film)
13. Vika Alexander
(výtvarné umenia)
14. Záboj Bohuslav Kuľhavý
(výtvarné umenia)
15. Žilinčanová Viera
(výtvarné umenia)

2009

1. Bačík Emil (výtvarné umenia)
2. Bartošová Adriena
(hudba)
3. Beňačková Gabriela
(hudba)
4. Furková Zita
(divadlo / film)
5. Hevier Daniel
(literatúra)
6. Huszár Tibor
(výtvarné umenia)
7. Ilavský Ján
(výtvarné umenia)
8. Jakabčic Michal
(výtvarné umenia)
9. Knap Miroslav
(výtvarné umenia)
10. Krošláková Ivica
(výtvarné umenia)
11. Kudlička Ján
(výtvarné umenia)
12. Lukáč Milan
(výtvarné umenia)
13. Polonský Marián
(výtvarné umenia)
14. Prešnajder Marián
(výtvarné umenia)
15. Rašla Milan
(výtvarné umenia)
16. Rozložník Pavol
(výtvarné umenia)

2010

1. Beňo Jozef (výtvarné umenia)
2.  Bielik Róbert
(výtvarné umenia)
3.  Černý Stanislav
(výtvarné umenia)
4.  Hryc Andrej
(divadlo / film)
5.  Chabadová Marta
(výtvarné umenia)
6.  Kahoun Karol
(výtvarné umenia)
7.  Kavecký Tibor
(výtvarné umenia)
8.  Klein Oto
(hudba)
9.  Kľúčik Peter
(výtvarné umenia)
10. Kocianová Jana
(hudba)
11. Korkoš Ludwik
(výtvarné umenia)
12. Kronerová Zuzana
(divadlo / film)
13. Mauréry Zuzana
(divadlo / film)
14. Mináčová Zuzana
(výtvarné umenia)
15. Nagy Peter
(hudba)
16. Rapoš Dušan
(divadlo / film)
17. Veselý Milan
(výtvarné umenia)

2011

1. Bartošíková Oľga (výtvarné umenia)
2.  Bázlik Igor
(hudba)
3.  Berger Ján
(výtvarné umenia)
4.  Bizmayer Ignác
(výtvarné umenia)
5.  Čihánková Jarmila
(výtvarné umenia)
6.  Drahoš Alojz
(výtvarné umenia)
7.  Feldeková Oľga
(literatúra)
8.  Fogašová Jolana
(hudba)
9.  Haspra Pavol
(divadlo / film)
10. Havránková Milota
(výtvarné umenia)
11. Chovanec Milan
(výtvarné umenia)
12. Jankovič Jozef 
(výtvarné umenia)
13. Kraicová Viera
(výtvarné umenia)
14. Paveleková Magda
(divadlo / film)
15. Peterajová Ľudmila
(výtvarné umenia)
16. Ráž Jozef
(hudba)
17. Turzonovová Božidara
(divadlo / film)
18. Votavová Blanka
(výtvarné umenia)

2012

1. Adamovič Jozef (divadlo / film)
2. Bartfay Tibor
(výtvarné umenia)
3. Čáni Pavel
(výtvarné umenia Srbsko)
4. Dvořák Pavel
(literatúra)
5. Feldek Ľubomír
(literatúra)
6. Floreánová Nataša
(výtvarné umenia)
7. Hrčka Milan
(výtvarné umenia)
8. Hykisch Anton
(literatúra)
9. Javorková Anna
(divadlo / film)
10. Kassai Csongor
(divadlo / film)
11. Kočiš Jaroslav
(výtvarné umenia)
12. Komáček Marián
(výtvarné umenia)
13. Kučerová Adriana
(hudba)
14. Máziková Eva
(hudba)
15. Procházka Boboš Erich
(hudba)
16. Rúfus Milan
(literatúra)
17. Šicko Ján 
(výtvarné umenia)
18. Šicková Jaroslava
(výtvarné umenia)
19. Votava Aleš
(výtvarné umenia)

2013

1. Beňačková Nora (divadlo / film)
2. Čtveráková Libuša
(výtvarné umenia)
3. Fialová Květa
(divadlo / film)
4. Frešo Viktor
(výtvarné umenia)
5. Hološka Ľudovít
(výtvarné umenia)
6. Hubová Dagmar
(divadlo / film)
7. Kapeller Karol
(kultúra a veda)
8. Štanclová Kamila
(výtvarné umenia)
9. Kukura Juraj
(divadlo / film)
10. Kvietik Štefan
(divadlo / film)
11 Lunterová Bernardína 
(výtvarné umenia)
12. Luby Štefan
(kultúra a veda)
13. Muller Richard
(hudba)
14. Popovič Vladimír
(výtvarné umenia)
15. Pala Štepán
(výtvarné umenia)
16. Radačovský Mário
(divadlo / film)
17. Rudavský Andrej
(výtvarné umenia)
18. Sklovská Sisa
(hudba)
19. Valentová Soňa
(divadlo / film)
20. Želibská Jana
(výtvarné umenia)

2014

1. Banášová Adela (divadlo / film)
2. Beláček Milan
(výtvarné umenia)
3. Berger Ladislav
(výtvarné umenia)
4. Bojňanský Vít
(výtvarné umenia)
5. Duba Gyula
(literatúra)
6. Filipová Lenka
(hudba)
7. Grečner Dušan
(výtvarné umenia)
8. Ghali Boutros Britt
(výtvarné umenia Nórsko)
9. Grúberová Zdena
(divadlo / film)
10. Hudák Štefan
(výtvarné umenia)
11. Kirschner Jana
(hudba)
12. Klinda Ferdinand
(hudba)
13. Letko Ivan
(divadlo / film)
14. Ormandík Marek
(výtvarné umenia)
15. Srnenská Dagmar
(výtvarné umenia)
15. Timko Igor
(hudba)
16. Turuk Gordana
(výtvarné umenia)
17. Vajda Jozef
(divadlo / film)
18. Valent Michal
(kultúra a veda)
19. Veľká Jarmila
(výtvarné umenia)
20. Výrostko František
(divadlo / film)

2015

1. Bukovský Ivan (výtvarné umenia Česko)
2.  Farkaš Vojtech
(výtvarné umenia)
3.  Gradišnik Bernarda
(kultúra a veda Slovinsko)
4.  Greguš Milan
(výtvarné umenia)
5.  Kalman Peter
(výtvarné umenia)
6.  Koller David
(hudba Česko)
7.  Laiferová Marcela
(hudba)
8.  Laščiaková Darina
(hudba)
9.  Ledererova Iveta
(výtvarné umenia)
10.  Mórová Diana
(divadlo / film)
11.  Pažitková Izabela
(divadlo / film)
12.  Peteraj Kamil
(literatúra)
13.  Plachý Vladimír
(výtvarné umenia)
14.  Rikkon Richard
(hudba)
15.  Rod Ivan
(kultúra a veda)
16.  Rušin Vojtech
(kultúra a veda)
17.  Žiláková Denisa
(kultúra a veda)

2016

1. Anton Blaha (kultúra a veda)
2. Barbora Botošová
(hudba)
3. Stanislav Harangozó
(výtvarné umenia)
4. Soňa Herényiová Belanová
(výtvarné umenia)
5. Gabriel Jonáš
(hudba)
6. Marián Labuda
(divadlo / film)
7. Jozef Leikert
(literatúra)
8. Milan Markovič
(divadlo / film)
9. Ivan  Ožvát
(hudba)
10. Zuzana Smatanová
(hudba)
11. Pavel Traubner
(kultúra a veda)
12. Felix Unger
(kultúra a veda Rakúsko)
13. Katarína Vavrová
(výtvarné umenia)
14. Tanya Wolski
(výtvarné umenia Bielorusko)

2017

1. Ján Baláž (hudba)
2. Ján Berky
(hudba)
3. Ján Bóry
(kultúra a veda)
4. Zuzana Sabo Glatzová
(kultúra a veda)
5. Martin Huba
(divadlo / film)
6. Jana Hubinská
(divadlo / film)
7. Tomáš Janovic
(literatúra)
8. Dušan Kállay
(výtvarné umenia)
9. Jaroslav Krajňák
(výtvarné umenia)
10. Martin Malý
(kultúra a veda)
11. Ivan Marčuk
(výtvarné umenia Ukrajina)
12. Ferdinand Milučký
(výtvarné umenia)
13. Štefan Polák
(výtvarné umenia)
14. Ján Stupavský
(výtvarné umenia Srbsko)
15. Mária Švarbová
(výtvarné umenia)
16. Milan Vároš
(literatúra)

2018

1. Babjak Martin (hudba)
2. Filimonova Lucie
(výtvarné umenia Česko)
3. Geislerová Aňa
(divadlo / film)
4. Gezelius Berit  
(kultúra a veda)
5. ŠvédskoKopócs Tibor
(výtvarné umenia)
6. Ledecká Iveta
(výtvarné umenia)
7. Noga Miroslav
(divadlo / film)
8. Meisner Jan
(výtvarné umenia)
9. Petránsky  Ľudovít
(výtvarné umenia)
10. Reháková Mária
(kultúra a veda)
11. Rittstein Michael
(výtvarné umenia Česko)
12. Vančová Alica
(kultúra a veda)
13. Vašáryová Emília
(divadlo / film)
14. Zoričák Ján
(výtvarné umenia)

XIII 26.10.2019 o 16:00

v priestoroch Kaplnky Sedembolestnej Panny Márie ( v bývalej Hudobnej sieni ) Bratislavského hradu

Kontakt